תוכן פרסומי

דף הבית > מוצרים חמים > טכנולוגיה

מצלמת הרכב שחוסכת אלפי שקלים מול חברות הביטוח, דווקא כשהרכב חונה!

21 לאפריל 2020 | בשיתוף אוריאל מערכות

Share on facebook
Share on twitter
Share on google

F100 היא מצלמת רכב יוקרתית שנותנת פתרון 360 מעלות, 24 שעות גם בזמן נסיעה וגם חניה.

רכב זה עסק יקר – הטיפולים השוטפים, ביטוח חובה ומקיף, ובעיקר התיקונים הנדרשים במקרה של נזק לרכב. שריטות, פגיעות, שפשופי צבע ומכות פח יכולים לעלות לנו ביוקר כל זמן שלא נוכל להצביע על האשם בחבלה. הבעיה העיקרית והמרתיחה ביותר בה נתקלים בעלי רכבים בישראל היא פגיעות מסוג “פגע וברח” בעת חניה, שמתגלות רק לאחר שהפוגע הספיק להיעלם מהמקום ללא עקבות ולהותיר את הרכב עם חבלה חדשה, כזו שהולכת לעלות לנו  ביוקר. נגרם נזק לרכבכם ותבעתם את חברת הביטוח שלכם? תיאלצו גם לשלם השתתפות עצמית על הנזק שנגרם וגם “ליהנות” מהגדלת תשלומי הפרמיה השנתית.

עד כה לא היה פתרון כולל שיודע לספק את הכיסוי המלא – לאפשר צילום בזמן נסיעה ובזמן חניה, 360 מעלות, תוך תיעוד שמאפשר זיהוי מדויק של מספרי רכב או אנשים. נאצלנו להסתפק במוצרים חלקיים בלבד בעלויות גבוהות שלא סיפקו לנו הוכחות רלוונטיות מול חברות הביטוח. המצב העגום נפתר לפני מספר חודשים, כשחברת “אוריאל מערכות” התחילו לשווק את מערכת הצילום החדשנית F100 שמאפשרת הגנה מלאה על הרכב בכל שעות היום ומכל הכיוונים! F100 היא פיתוח מדויק לבעיה הזו ולבעיות נוספות, בהן בעל הרכב רוצה להוכיח אשמה על פגיעה ברכבו ולהימנע משתלום על הנזק! היא מתעדת את סביב הרכב מכל צידיו על ידי 4 מצלמות קטנות ואסתטיות, גם בזמן נסיעה וגם בחניה, בכל פעם שהחיישנים מזהים תנועה חשודה סביב הרכב (מה שמאפשר חיסכון מיטבי של אנרגיה). הרכב שלכם נפגע בזמן שישב בחניה? תוכלו לראות בדיוק מתי ואיך זה קרה ובעיקר – להגיש תביעה לבעל הרכב הפוגע שישא בנזק אחרי שנתפס על חם!

מאז שהפיתוח הגיע לישראל ושווק עם אפליקציה בעברית ואחריות מלאה מחברה ישראלית מוכרת, אלפי נהגים כבר התקינו אותה ברכבם ושמו סוף למחדל.

היא מתעדת באיכות המשמשת להוכחה

איכות צילום Full HD מאפשרת זיהוי מובהק של מספרי רכב או של אנשים שחיבלו\פגעו\שרטו, וכך יש בידיכם הוכחה חד משמעית שאיתה תוכלו לפנות לחברת הביטוח\למשטרה ולדרוש מהאשמים לשלם על הנזק!

צילום מקיף של הרכב 360 מעלות

מהנדסי המערכת לא הסתפקו בלהגן על הרכב רק בחלק מהזמן או רק מזווית מסוימת ולכן הצילום מתבצע גם במהלך נסיעה וגם בזמן חניה, 360 מעלות. מדובר ב-4 מצלמות קטנטנות שלא גורעות מיופיו של רכבכם ומספקות את כל התיעוד שתצטרכו כדי להיות מכוסים בכל תרחיש.

עד 24 שעות הקלטה

אודות לחיישנים חכמים שמצלמים כל תנועה סביב הרכב במהלך זמן החניה, וכך במקרה של חבלה או פגיעה תוכלו לראות את סרטון הוידאו שתיעד את המתרחש. המצלמה תספק לכם 24 שעות של זיכרון צילום אשר יעניקו לכם הגנה מלאה וראש שקט.

קלה לשימוש

כל הצילומים מתועדים ומחולקים ל3 קטגוריות באפליקציה: נסיעה, חניה ואירועים חריגים. האפליקציה קלה לשימוש ובשפה העברית עם אופציית שליחת קטעי הוידאו בכל אמצעי המדיה, כך שתוכלו להעביר אותם לכל מי שצריך במקרה הצורך.

אז כמה זה עולה?

יש מבצע עכשיו באתר ל-100 הרוכשים הבאים:

– במקום 3,500 ₪ רק 2,790 ₪
*המחיר לרכבים פרטיים

– התקנה חינם בבית הלקוח
– אחריות לשנה שלמה

יתרונות:

חסרונות:

המסקנה שלנו -מציאה אמיתית!
F100 היא מצלמת רכב יוקרתית שנותנת פתרון 360 מעלות, 24 שעות גם בזמן נסיעה וגם חניה.

נשמע מעניין ואתם רוצים לשמוע עוד פרטים? אז...

עוברים בדיקת התאמה פשוטה >> משאירים פרטים >> נציג חוזר ומתאם התקנה!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!

תוצאת הבדיקה...

בדיקת הגעת מתקין למקום המגורים

בדיקת מלאי לסוג הרכב בבעלותך

בדיקת מלאי לכמות כלי הרכב להתקנה

המבצע נגמר מחר!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בדיקת התאמת הרכב למערכת

בודק התאמה...

בדיקת התאמת שנת הייצור למערכת 

התאמת דגם הרכב להרכבת המערכת

מידע אודות מערכות אחרות ברכב

דילוג לתוכן