תוכן פרסומי

דף הבית > מוצרים חמים > טכנולוגיה

"כל פעם שהגעתי לרכב, מצאתי פגיעה חדשה" – סוף סוף הוא גילה למה...

21 לאפריל 2020 | בשיתוף אוריאל מערכות

Share on facebook
Share on twitter
Share on google

F100 היא מצלמת רכב יוקרתית שנותנת פתרון 360 מעלות, 24 שעות גם בזמן נסיעה וגם חניה.

במשך חודשים אריק היה מגיע לרכבו החונה ביציאה לעבודה ומתמלא עצבים. בכל פעם הוא היה מגלה הפתעה חדשה שעלתה לו הרבה כסף – לפעמים אלו היו שריטות, לפעמים קילופי צבע ופעם אפילו תלשו לו מגבים חדשים שהתקין כמה ימים לפני. משהו לא היה הגיוני – איך קורה שבכל פעם מתגלה חבלה חדשה ברכב, שאריק לא זוכר שקרתה כשהוא היה נוכח?

לאחר מספר חבלות שעלו לו הרבה כסף, אריק פנה ל”אוריאל מערכות” בעקבות המלצת חבר. בחברה הבינו לליבו והתאימו עבורו מערכת צילום שדואגת לתעד כל תנועה חשודה סביב הרכב גם בזמן חניה! אחרי אלפי שקלים של תיקונים לרכבו הוא הבין שסוף סוף מצא דרך לגלות כיצד מתבצעות החבלות שברכבו כשהוא לא בסביבה ולהפסיק לשאת בתשלומים כבדים למוסכים ולחברת הביטוח. כשהוא גילה את התיעוד הבא מתוך המערכת, הוא נותר ללא מילים:

צפו:

את הצילומים האלה, המתעדים את השכן הלא כל כך חביב שלו מחבל ברכבו, הוא העביר ישירות למשטרה וזכה בפיצוי על הנזק שנגרם לו בעקבות החבלה שתועדה! בנוסף, השכן, שהבין שעם הרכב הזה לא יוכל להתעסק יותר, נטש את התחביב המגונה ושמר על מרחק ראוי מהרכב מעתה ועד עולם.

נזקים במאות אלפי שקלים נגרמים לרכבים בישראל בכל יום על ידי מכוניות ואנשים בזמן שאף אחד לא לוקח אחריות על החבלה\פגיעה! בעלי הרכבים נאלצים לשלם סכומי עתק לחברות הביטוח כדי לתקן את הנזקים שנגרמו לרכבם בעוד שהאשמים נעלמים וממשיכים בחייהם, אך לא עוד.

מערכת הצילום המשוכללת הקרויה F100, כבר נמצאת בשימוש על ידי אלפי נהגים כאן בישראל. המערכת מתעדת את כל צידי הרכב שלכם במהלך נסיעה ויותר חשוב מזה – בזמן החניה, בזווית מלאה של 360 מעלות, כל פעם שהיא מזהה תנועה חשודה מסביב. המצלמה נדלקת ומתחילה לצלם כאשר יש סיבה ממשית – מכונית שעומדת לפגוע ברכב, אדם שבחר להוציא עצבים על הרכב ועוד דברים שיעלו לכם הרבה כסף אם לא תוכלו להצביע על האשם! ובשאר הזמן? הסוללה נחסכת והמערכת נכנסת למצב שינה.

היא מתעדת באיכות המשמשת להוכחה

איכות צילום Full HD מאפשרת זיהוי מובהק של מספרי רכב או של אנשים שחיבלו\פגעו\שרטו, וכך יש בידיכם הוכחה חד משמעית שאיתה תוכלו לפנות לחברת הביטוח\למשטרה ולדרוש מהאשמים לשלם על הנזק!

צילום מקיף של הרכב 360 מעלות

מהנדסי המערכת לא הסתפקו בלהגן על הרכב רק בחלק מהזמן או רק מזווית מסוימת ולכן הצילום מתבצע גם במהלך נסיעה וגם בזמן חניה, 360 מעלות. מדובר ב-4 מצלמות קטנטנות שלא גורעות מיופיו של רכבכם ומספקות את כל התיעוד שתצטרכו כדי להיות מכוסים בכל תרחיש.

עד 24 שעות הקלטה

אודות לחיישנים חכמים שמצלמים כל תנועה סביב הרכב במהלך זמן החניה, וכך במקרה של חבלה או פגיעה תוכלו לראות את סרטון הוידאו שתיעד את המתרחש. המצלמה תספק לכם 24 שעות של זיכרון צילום אשר יעניקו לכם הגנה מלאה וראש שקט.

קלה לשימוש

כל הצילומים מתועדים ומחולקים ל3 קטגוריות באפליקציה: נסיעה, חניה ואירועים חריגים. האפליקציה קלה לשימוש ובשפה העברית עם אופציית שליחת קטעי הוידאו בכל אמצעי המדיה, כך שתוכלו להעביר אותם לכל מי שצריך במקרה הצורך.

אז כמה זה עולה?

יש מבצע עכשיו באתר ל-100 הרוכשים הבאים:

– במקום 3,500 ₪ רק 2,790 ₪
*המחיר לרכבים פרטיים

– התקנה חינם בבית הלקוח
– אחריות לשנה שלמה

יתרונות:

חסרונות:

המסקנה שלנו -מציאה אמיתית!
F100 היא מצלמת רכב יוקרתית שנותנת פתרון 360 מעלות, 24 שעות גם בזמן נסיעה וגם חניה.

נשמע מעניין ואתם רוצים לשמוע עוד פרטים? אז...

עוברים בדיקת התאמה פשוטה >> משאירים פרטים >> נציג חוזר ומתאם התקנה!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!

תוצאת הבדיקה...

בדיקת הגעת מתקין למקום המגורים

בדיקת מלאי לסוג הרכב בבעלותך

בדיקת מלאי לכמות כלי הרכב להתקנה

המבצע נגמר מחר!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בדיקת התאמת הרכב למערכת

בודק התאמה...

בדיקת התאמת שנת הייצור למערכת 

התאמת דגם הרכב להרכבת המערכת

מידע אודות מערכות אחרות ברכב

דילוג לתוכן